Pozyskiwanie talentów

Praca zdalna oczami HR Managera – jak być na bieżąco z pracą zespołu?

2 Mins read

Praca zdalna to wyzwanie nie tylko dla rekrutera, ale też dla HR Managera. Jak być na bieżąco z pracą swojego zespołu, kiedy jest on rozproszony? Grunt to dobre narzędzie, które pozwala monitorować codzienną pracę zespołu, ale też ją usprawnia. Jakie funkcje są do tego niezbędne?

TAGOWANIE UŻYTKOWNIKÓW

Każdy członek zespołu może wypowiedzieć się w notatce przy rekrutacji na temat kandydata, a nawet “wywołać” innego rekrutera, aby również skomentował jego aplikację. HR Manager może w ten sposób zapytać osobę odpowiedzialną za dany projekt o opinię lub status danego kandydata (bez konieczności pisania do użytkownika innymi środkami komunikacji, np. na firmowym czacie):

Jako HR Manager widzisz dzięki temu całą historię dyskusji na temat danego profilu w systemie.

SZYBKI PRZEGLĄD APLIKACJI

Praca nad jednym kandydatem to jedno, ale co jeśli wraz z kilkuosobowym zespołem pracujecie nad jednym procesem? Tu z pomocą przychodzi szybki podgląd kandydatów w rekrutacji. Możesz w łatwy sposób przejrzeć wszystkie aplikacje (bez otwierania w nowej zakładce każdego profilu kandydata oddzielnie) wraz z notatkami oraz ocenami (like/dislike) innych użytkowników:


RAPORT REKRUTACJI

To wszystko jest bardzo wygodne, ale co jeśli w danym momencie interesuje Cie ogólny status i postęp w danej rekrutacji? Też nie musisz pisać czy dzwonić do członków zespołu, bo wszystko znajdziesz w dostępnym od ręki i czytelnym raporcie znajdującym się na wyciągnięcie ręki w każdej rekrutacji:

Zobacz jak wygląda raport rekrutacji w Traffit

RAPORT PRACY UŻYTKOWNIKÓW

Tydzień pracy zdalnej się kończy, a Ty jako Hr Manager musisz wyraportować pracę swojego zespołu? Nie wiesz kogo nominować do tytułu pracownika tygodnia? 😉 To również jest bardzo proste. Możesz to zrobić bez angażowania praktycznie żadnych zasobów, jeśli Twój system odnotowuje wszystkie aktywności użytkowników:

 

PRACA NA KANDYDACIE

Nie musisz też dopytywać nikogo o to, co się działo z konkretnym kandydatem, bo na profilu każdego z nich znajdziesz oś czasu, a na niej wszystko to, co się z nim działo. Notatki, zmiany etapów w procesach, wysłane maile itp.:

Również historia korespondencji zachowana jest chronologicznie na profilu, dzięki czemu łatwo możesz sprawdzić wszystkie ustalenia z kandydatem:

ZESTAWIENIE AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA

Potrzebujesz sprawdzić precyzyjnie, na których danych w danym dniu pracował dany rekruter? Voila! Wszystkie dane znajdziesz na jego profilu:

 

Czy potrzebujesz więcej argumentów aby przyznać, że Traffit to idealne rozwiązanie do prowadzenia rekrutacji przy pracy zdalnej? Zarówno jako rekruter jak i HR Manager?

 

Masz jakieś pytania odnośnie Traffita? Zadaj je nam na czacie widocznym w prawym dolnym rogu ekranu – chętnie odpowiemy!

Chcesz przetestować Traffit? Zgłoś się do nas i otrzymaj dostęp do bezpłatnego 14-dniowego demo: