CAO (Chief Administrative Officer)

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko CAO (Chief Administrative Officer)? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko CAO (Chief Administrative Officer)?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Chief Administrative Officera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Chief Administrative Officer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi CAO (Chief Administrative Officer)?

Osoba na stanowisku Chief Administrative Officer jest odpowiedzialna za całość operacji administracyjnych w firmie. Zarządza podległymi mu działami i sprawuje nadzór nad optymalizacjami w firmie. Poprzez swoje działania przyczynia się do realizacji strategii firmy.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy osoby na stanowisko Chief Administrative Officer, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem administracji oraz koordynację wszystkich działań związanych z zarządzaniem biurem. Osoba na tym stanowisku będzie pełniła kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania organizacji pod względem administracyjnym oraz wdrażaniu efektywnych procesów wewnętrznych. Oczekujemy, że kandydat będzie osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i gotową na wyzwania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w dziale administracji lub zarządzaniu biurem
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość procedur administracyjnych i prawniczych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji w dynamicznym środowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe związane z zarządzaniem lub administracją
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami administracyjnymi
  • Koordynacja działań zespołu administracyjnego
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów wewnętrznych
  • Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja dokumentów
  • Planowanie i nadzorowanie budżetu działu administracji
  • Wspieranie inicjatyw związanych z poprawą efektywności pracy organizacji
  • Organizacja spotkań i konferencji
  • Współpraca z innymi działami w organizacji
  • Raportowanie do zarządu na temat działalności administracyjnej
  • Rozwiązywanie problemów związanych z administracją

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 8000-12000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (karty rabatowe, vouchery na kulturę)
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Program motywacyjny
  • Praca w przyjaznym i kreatywnym środowisku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla CAO (Chief Administrative Officer)?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy