Head of Operations

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Head of Operations? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Head of Operations?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Head of Operations i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Head of Operations. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Head of Operations?

Osoba na stanowisku Head of Operations jest odpowiedzialna za operacyjne działanie organizacji. Planuje operacje w różnych działach, zarządza działaniem wielu komórek, zwiększa efektywność funkcjonowania firmy.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Head of Operations, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie operacjami firmy. Osoba na tym stanowisku będzie nadzorować codzienne działania operacyjne, współpracować z innymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania procesów biznesowych oraz rozwijać strategie optymalizacji działań operacyjnych. Jeśli jesteś osobą, która potrafi skutecznie zarządzać zespołem, doskonale organizuje pracę oraz posiada silne umiejętności przywódcze, to ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu operacjami firmy
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność podejmowania decyzji
  • Znajomość narzędzi i metod optymalizacji procesów biznesowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, ekonomią lub logistyką
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami firmy
  • Koordynacja pracy różnych działów w firmie
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów operacyjnych
  • Analiza danych dotyczących działalności operacyjnej firmy
  • Planowanie strategii rozwoju działów operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla zarządu
  • Zarządzanie budżetem działów operacyjnych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 10 000 do 15 000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kartę Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (karty rabatowe, vouchery na kulturę)
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i konferencjach
  • Program motywacyjny
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i inicjatyw
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Head of Operations?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy