Sekretarka

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Sekretarka? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Sekretarka?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Sekretarki i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Sekretarka. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Sekretarka?

Zadaniem Sekretarki jest wsparcie administracyjne oraz dbanie o prawidłowe działanie sekretariatu. Do obowiązków na tym stanowisku należy: odbieranie i przekazywanie połączeń, dbanie o obieg korespondencji, zarządzanie kalendarzem spotkań, tworzenie dokumentacji.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy osoby na stanowisko Sekretarki, która będzie odpowiedzialna za obsługę biura oraz wsparcie administracyjne. Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się organizacją dokumentów, obsługą korespondencji, przyjmowaniem telefonów oraz udzielaniem informacji. Oczekujemy sprawnego działania w środowisku biurowym oraz umiejętności szybkiego reagowania na różnorodne zadania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarki lub podobnej
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (np. faks, kserokopiarka)
  • Znajomość obsługi komunikacji elektronicznej (e-mail, Skype)
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność obsługi kalendarza oraz planowania spotkań
  • Komunikatywność i uprzejmość w kontaktach z klientami i kontrahentami
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Organizacja spotkań oraz przygotowanie sali konferencyjnej
  • Prowadzenie rejestrów i archiwizacja dokumentów
  • Obsługa telefonów oraz udzielanie informacji
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych
  • Przygotowywanie raportów i dokumentów
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 - 5500 PLN brutto
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premie uznaniowe za osiągnięte cele
  • Pakiet rekreacyjny (karta multisport)
  • Premia urodzinowa
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Sekretarka?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy