HR Business Partner

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko HR Business Partner? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko HR Business Partner?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko HR Business Partnera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się HR Business Partner. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi HR Business Partner?

Rolą HR Business Partnera jest wsparcie dla managerów poszczególnych jednostek biznesowych w kwestiach związanych z HR, analiza trendów oraz potrzeb kadrowych i szkoleniowych w organizacji, a także wdrażanie procesów i rozwiązań z zakresu ZZL, które wspomagają realizację celów organizacji.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy osoby na stanowisko HR Business Partner, która będzie odpowiedzialna za wsparcie działów operacyjnych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Poszukujemy kandydata o silnych umiejętnościach interpersonalnych, który będzie współpracował z menedżerami działów w celu zapewnienia efektywnego zarządzania personelem. Jeśli jesteś osobą, która potrafi znaleźć równowagę między potrzebami biznesowymi a potrzebami pracowników, to ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR
  • Umiejętność budowania relacji i komunikacji z różnymi grupami interesariuszy
  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia i prawa pracy
  • Umiejętność prowadzenia procesu rekrutacyjnego
  • Doświadczenie w zarządzaniu talentami i rozwojem pracowników
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub psychologią pracy)

Zadania:

  • Wsparcie menedżerów działów w kwestiach personalnych i rozwojowych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i selekcji kandydatów
  • Opracowywanie strategii zatrudnienia i retencji pracowników
  • Wspieranie procesów szkoleniowych i rozwojowych pracowników
  • Monitorowanie wskaźników związanych z personelem i analiza danych HR
  • Zarządzanie dokumentacją personalną i prowadzenie ewidencji kadrowej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 5000-8000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Bonusy za osiągnięcie celów HR
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla HR Business Partner?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy