Payroll Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Payroll Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Payroll Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Payroll Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Payroll Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Payroll Specialist?

Osoba na stanowisku Payroll Specialist jest odpowiedzialna za prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz rozliczanie czasu pracy, a także naliczanie wynagrodzeń.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. Płac, który będzie odpowiedzialny za profesjonalne prowadzenie procesu rozliczania wynagrodzeń pracowników firmy. Szukamy osoby z doświadczeniem w obszarze kadrowo-płacowym, która lubi pracę z liczbami i dbałość o szczegóły. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie precyzję w działaniu i potrafisz działać w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze rozliczeń płacowych
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych dotyczących wynagrodzeń
  • Umiejętność pracy z systemami do obsługi płac (np. Symfonia, SAP)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunkowych (np. kadry i płace, finanse)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Przygotowywanie i kontrola miesięcznych rozliczeń płacowych
  • Rozliczanie premii, dodatków oraz zasiłków
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie dokumentów płacowych
  • Obsługa zapytań pracowników dotyczących wynagrodzeń
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących wynagrodzeń

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale 4500-7000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy i integracyjne wydarzenia firmowe
  • Benefity sportowe (np. karta MultiSport)
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet do siłowni)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. sesje coachingowe)
  • Możliwość udziału w wyjazdach integracyjnych
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Payroll Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy