Sourcing Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Sourcing Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Sourcing Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Sourcing Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Sourcing Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Sourcing Specialist?

Sourcing Specialist jest odpowiedzialny za wyszukiwanie idealnych kandydatów na podane stanowiska przy pomocy mediów społecznościowych oraz platform specjalistycznych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy Specjalisty ds. Sourcingu do naszego zespołu, osoby zorientowanej na poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska w firmie. Jeśli jesteś entuzjastą poszukiwań talentów, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji, to ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji lub dziale HR
  • Znajomość technik sourcingowych i narzędzi wspierających proces rekrutacji
  • Umiejętność budowania relacji z kandydatami i prowadzenia skutecznych rozmów rekrutacyjnych
  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu potencjalnych kandydatów
  • Organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Analiza potrzeb kadrowych w firmie i określanie profilu poszukiwanego pracownika
  • Publikowanie ogłoszeń o pracę i prowadzenie rekrutacji online i offline
  • Selekcja aplikacji i przeprowadzanie kwalifikacyjnych rozmów rekrutacyjnych
  • Budowanie bazy potencjalnych kandydatów
  • Współpraca z działem HR w tworzeniu strategii rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesów rekrutacyjnych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4500 do 7000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy i integrację zespołu
  • Benefity sportowe (np. karta MultiSport)
  • Pakiet rekreacyjny (np. karta do siłowni)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. sesje coachingowe)
  • Możliwość udziału w wyjazdach integracyjnych zespołu
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Sourcing Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy