Data Scientist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Data Scientist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Data Scientist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Data Scientist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Data Scientist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Data Scientist?

Data Scientist sprawdza, na jakie pytania należy odpowiedzieć, i sprawdza, gdzie może znaleźć odpowiednie dane, aby przeanalizować i zidentyfikować te odpowiedzi. Posiada bardzo dobre umiejętności analityczne i rozumienia biznesu, a także umiejętność wyszukiwania, wydobywania i analizowania dużych ilości nieustrukturyzowanych danych. Często mogą skończyć na opracowaniu modeli predykcyjnych do teoretyzowania i prognozowania pewnych aspektów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Data Scientist'a, czyli specjalistę od analizy danych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizowanie dużych zbiorów danych, budowanie modeli predykcyjnych oraz wydobywanie cennych wniosków z danych. Jeśli jesteś pasjonatem analizy danych, potrafisz wyciągać trafne wnioski na ich podstawie i chcesz rozwijać się w tym obszarze, dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą pracy oraz oczekiwaniami wobec kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w analizie danych
  • Znajomość narzędzi i technik analizy danych, takich jak machine learning, data mining, czy analiza statystyczna
  • Umiejętność programowania w językach takich jak Python, R, SQL
  • Znajomość narzędzi i frameworków do analizy danych, takich jak TensorFlow, PyTorch, czy scikit-learn
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych i bazami danych
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność przekazywania wyników analizy w sposób zrozumiały dla osób nienaukowych
  • Wykształcenie wyższe związane z analizą danych, informatyką, matematyką lub pokrewnymi dziedzinami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Analiza danych oraz budowanie modeli predykcyjnych
  • Przeprowadzanie eksperymentów oraz testowanie różnych modeli
  • Optymalizacja istniejących modeli pod kątem wydajności i trafności
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji na podstawie analizowanych danych
  • Współpraca z zespołem programistów i analityków danych
  • Monitorowanie i ocena wyników oraz ciągłe doskonalenie procesów analitycznych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 10 000 - 20 000 zł brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Integracje firmowe oraz wyjazdy integracyjne
  • Pakiet sportowy (np. karta MultiSport)
  • Dodatkowe dni wolne (np. na urodziny)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. kursy językowe, coaching)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Data Scientist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy