Full Stack Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Full Stack Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Full Stack Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Full Stack Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Full Stack Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Full Stack Developer?

Full Stack Developer łączy kompetencje Frontend i Backend Developera. Jest odpowiedzialny za implementację elementów wizualnych, które są widoczne dla użytkowników i z którymi wchodzą w interakcje w aplikacji internetowej oraz za niewidoczną dla użytkownika część danej strony czy aplikacji.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy Full Stack Developera - osoby wszechstronnej, która ma zarówno umiejętności front-endowe, jak i back-endowe. Nasz idealny kandydat to pasjonat technologii internetowych, który lubi tworzyć funkcjonalne i estetyczne projekty. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania, chętnie przyjmujemy Cię do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Full Stack Developera
  • Znajomość technologii front-endowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • Znajomość co najmniej jednego frameworka front-endowego (np. React, Angular, Vue.js)
  • Umiejętność pracy z back-endem (np. Node.js, Django, Ruby on Rails)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (np. MySQL, MongoDB, PostgreSQL)
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (np. Git)
  • Dobra znajomość języka angielskiego technicznego

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój interfejsów użytkownika
  • Tworzenie i utrzymywanie back-endu aplikacji
  • Integracja systemów i baz danych
  • Testowanie i debugowanie aplikacji
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności i responsywności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Integracje i wyjścia firmowe
  • Karta Multisport
  • Świeże owoce w biurze
  • Przyjazna atmosfera i możliwość realizacji własnych pomysłów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Full Stack Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy