Go Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Go Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Go Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Go Developer i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Go Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Go Developer?

Go Developer jest odpowiedzialny za projektowanie aplikacji i oprogramowania przy użyciu języka programowania Go, a także za tworzenie aktualizacji i utrzymanie.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy developera Go, który będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszych aplikacji opartych na języku Go. Jeśli jesteś pasjonatem tworzenia oprogramowania, a także lubisz wyzwania i ciągle poszukujesz nowych możliwości rozwoju, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku Go
  • Znajomość zasad programowania obiektowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość systemów kontroli wersji, np. Git
  • Doświadczenie w tworzeniu i konsumowaniu interfejsów API
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych, takich jak REST
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analizy kodu
  • Dbałość o jakość kodu i zrozumienie zasad clean code
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w środowisku anglojęzycznym

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji w języku Go
  • Tworzenie nowych funkcji i modułów aplikacji
  • Testowanie i debugowanie kodu
  • Integracja z bazami danych i innymi systemami
  • Optymalizacja wydajności aplikacji
  • Współpraca z innymi członkami zespołu programistycznego
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Kursy i szkolenia rozwojowe dofinansowane przez firmę
  • Pakiet rekreacyjny (karta MultiSport)
  • Integracyjne wyjścia i eventy dla pracowników
  • Mentoring i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Premie motywacyjne za osiągnięcia
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych
  • Swobodną atmosferę pracy i przyjazny zespół
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Go Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy