IT Analyst

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko IT Analyst? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko IT Analyst?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko IT Analyst i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się IT Analyst. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi IT Analyst?

IT Analyst zajmuje się badaniem narzędzi analitycznych oraz projektowaniem skutecznych i efektywnych systemów IT w celu optymalizacji działań w firmie. IT Analyst zbiera feedback odnośnie działania narzędzi i wyciąga wnioski dot. tworzenia usprawnień systemowych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy Analityka IT, który będzie odpowiedzialny za analizę potrzeb biznesowych oraz projektowanie rozwiązań informatycznych. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na technologie, potrafisz logicznie myśleć i masz doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi, to ta praca jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych
  • Znajomość technik modelowania danych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. Jira, Trello)
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Zadania:

  • Analiza potrzeb biznesowych i opracowywanie specyfikacji funkcjonalnych
  • Projektowanie rozwiązań informatycznych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania rozwiązań
  • Testowanie aplikacji i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów w systemach informatycznych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla klientów i zespołu programistycznego
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i zapewnianie wsparcia technicznego

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 6000 do 10000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kursy i szkolenia rozwojowe dofinansowane przez firmę
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
  • Elastyczny czas urlopu
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych
  • Pakiet rekreacyjny (karta MultiSport)
  • Motywacyjne systemy nagród i premii
  • Środowisko pracy sprzyjające rozwojowi i realizacji pomysłów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla IT Analyst?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy