IT Help Desk

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko IT Help Desk? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko IT Help Desk?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko IT Help Desk i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się IT Help Desk. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi IT Help Desk?

IT Help Desk zajmuje się wsparciem informatycznym i działa jako pierwszy punkt kontaktu w przypadku problemów IT.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko IT Help Desk, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym. Jeśli masz pasję do technologii, świetnie radzisz sobie z ludźmi i chcesz rozwijać się w obszarze wsparcia IT, dołącz do nas! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń wsparcia technicznego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows oraz narzędzi Office 365
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Obsługa zgłoszeń wsparcia technicznego od użytkowników
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym
  • Instalowanie, konfigurowanie i aktualizowanie oprogramowania
  • Udzielanie wsparcia zdalnego lub telefonicznego użytkownikom
  • Monitorowanie i utrzymanie infrastruktury IT
  • Tworzenie dokumentacji dotyczącej zgłoszeń i rozwiązań technicznych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4000 do 6000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i kursy rozwojowe
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
  • Elastyczne dni urlopowe
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych
  • Karta MultiSport
  • System motywacyjny i premiowy
  • Przyjazne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi i realizacji pomysłów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla IT Help Desk?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy