Java Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Java Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Java Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Java Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Java Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Java Developer?

Java Developer zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem aplikacji oraz rozwiązań systemowych w języku JAVA. Współpracuje z Klientami, dbając o dostarczenie oczekiwanych rozwiązań. Potrafi pracować nad bezpieczeństwem, funkcjonalnością i wysoką jakością tworzonych aplikacji.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Java Developera, który jest pasjonatem programowania i technologii. Osoba idealna będzie zaangażowana w tworzenie wysokiej jakości oprogramowania oraz gotowa do podnoszenia swoich umiejętności poprzez ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań. Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu i pracować nad innowacyjnymi projektami, to ta oferta jest dla Ciebie! Sprawdź poniżej, co oferujemy i jakie oczekujemy kompetencji na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z programowaniem w języku Java
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze programowania w języku Java

Zadania:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji w języku Java
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu projektowania i wdrażania nowych funkcji
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów w kodzie
  • Testowanie i optymalizacja aplikacji
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 8000 do 12000 zł brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Karta Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Premie za osiągnięcia
  • Udział w branżowych konferencjach i szkoleniach
  • Mozliwość pracy z najnowszymi technologiami
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Java Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy