PHP Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko PHP Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko PHP Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko PHP Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się PHP Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi PHP Developer?

PHP Developer zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i zarządzaniem aplikacjami i rozwiązaniami systemowymi w języku PHP.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy PHP Developera, pasjonata programowania, który ma doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych aplikacji internetowych. Jeśli lubisz wyzwania związane z programowaniem i ciągle poszukujesz nowych sposobów rozwoju swoich umiejętności, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku PHP
  • Znajomość frameworków PHP, takich jak Laravel, Symfony, czy Zend Framework
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość baz danych, w tym MySQL lub PostgreSQL
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dbałość o jakość kodu i wydajność aplikacji
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane informatyczne
  • Znajomość technologii webowych, takich jak HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji, np. Git

Zadania:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych w języku PHP
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania nowych funkcji
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów w kodzie
  • Testowanie i optymalizacja aplikacji
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: od 7000 do 12000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Karta Multisport
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Premie za osiągnięcia
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla PHP Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy