QA Tester

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko QA Tester? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko QA Tester?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko QA Testera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się QA Tester. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi QA Tester?

QA Tester odpowiada za sprawdzanie tworzonego kodu, zanim trafi on do środowiska produkcyjnego. Używa do tego testów automatycznych i manualnych, a znalezione błędy (bugi) zgłasza do zespołu developerskiego.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy QA Testera do naszego zespołu, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie testów oprogramowania i zapewnienie wysokiej jakości naszych produktów. Jeśli lubisz wyzwania, jesteś skrupulatny i masz doświadczenie w testowaniu oprogramowania, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość metodologii testowania (np. testowanie manualne i automatyczne)
  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych i scenariuszy testowych
  • Zrozumienie cyklu życia oprogramowania i procesu testowania
  • Umiejętność analizy wymagań użytkownika i specyfikacji technicznej
  • Skupienie na jakości i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobra komunikacja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Certyfikaty związane z testowaniem oprogramowania będą dodatkowym atutem

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych i/lub automatycznych
  • Analiza wymagań użytkownika i specyfikacji technicznej
  • Tworzenie przypadków testowych i scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych i akceptacyjnych
  • Monitorowanie jakości oprogramowania i raportowanie wykrytych defektów
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu poprawy jakości kodu
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu i dyskusja na temat kwestii związanych z testowaniem

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 5000 do 8000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Kartę MultiSport
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bonusy za wyniki pracy
  • Możliwość udziału w projektach wykorzystujących najnowsze technologie
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla QA Tester?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy