React Native Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko React Native Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko React Native Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko React Native Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się React Native Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi React Native Developer?

Do swojego zespołu poszukujemy doświadczoną osobę, entuzjastę technologii, która chce z nami tworzyć nową jakość w obszarze aplikacji mobilnych. Potrafisz optymalizować swoje mobilne projekty, a także utrzymywać ich stabilne działanie? Znajdziesz bugi tam, gdzie inni ich nie znaleźli? Jeśli tak, to chcemy Cię poznać! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy React Native Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialny za tworzenie mobilnych aplikacji przy użyciu tej technologii. Jeśli jesteś pasjonatem nowinek technologicznych, uwielbiasz tworzyć funkcjonalne rozwiązania na urządzenia przenośne i chcesz rozwijać się w tym obszarze, to ta praca jest dla Ciebie. Zapoznaj się poniżej z tym, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z React Native
  • Znajomość języków webowych: HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętność pracy z narzędziami i bibliotekami związanymi z React Native
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mówionego i pisanego)
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikacyjne
  • Dbałość o jakość kodu i zapewnienie wysokiej wydajności aplikacji
  • Chęć ciągłego rozwoju i nauki nowych technologii
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane, ale nie wymagane)

Zadania:

  • Tworzenie zaawansowanych funkcji i komponentów w aplikacjach mobilnych
  • Testowanie i debugowanie kodu
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu ciągłego rozwoju produktu
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności i responsywności
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji i dokonywanie poprawek
  • Dokumentowanie kodu i funkcjonalności

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 7000 do 12000 PLN brutto
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Kartę Multisport
  • Integracje i wyjścia z zespołem
  • Elastyczne godziny urlopowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych deweloperów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla React Native Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy