Senior Android Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Android Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Android Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Android Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Senior Android Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior Android Developer?

Senior Android Developer zajmuje się tworzeniem oprogramowania/aplikacji na systemy Android. W swojej pracy zwraca uwagę na to, jak tworzone projekty działają na wielu wersjach systemu przy różnych urządzeniach. Dba o stabilność i optymalizację działania tworzonych aplikacji, wspiera zespół swoją wiedzą w różnych kwestiach.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy doświadczonego Senior Android Developera, entuzjastę technologii mobilnej, który uwielbia tworzyć funkcjonalne projekty na urządzenia przenośne. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowinkami technologicznymi i wciąż poszukujesz nowych źródeł wiedzy, chętnie powitamy Cię na naszym pokładzie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji na systemy Android
  • praktyczna umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji
  • doświadczenie w publikacji aplikacji na Android
  • umiejętność pracy ze zdalnymi danymi za pośrednictwem REST i JSON
  • doświadczenie w pracy z Android SDK
  • dbałość o jakość tworzonych aplikacji
  • rozumienie pełnego cyklu rozwoju aplikacji mobilnych
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • projektowanie zaawansowanych aplikacji na systemy Android
  • współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczania i projektowania nowych funkcji
  • diagnoza i naprawianie błędów, dbałość o wydajność aplikacji
  • przeprowadzanie testów aplikacji
  • ciągłe wdrażanie nowych funkcjonalności
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • dostęp do repozytorium wiedzy i code review
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • ciągłość projektów/praca przy nowych projektach
  • możliwość pracy przy różnych technologiach
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • codzienny kontakt z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Android Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy