Senior Java Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Java Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Java Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Java Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Senior Java Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Senior Java Developer?

Senior Java Developer zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem aplikacji oraz rozwiązań systemowych w języku JAVA. Współpracuje z Klientami oraz wspiera i szkoli zespół. Potrafi zaopiekować się bezpieczeństwem, funkcjonalnością i wysoką jakością tworzonych aplikacji. Jest ważnym członkiem zespołu developerskiego.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego Senior Java Developera, który będzie odpowiedzialny za rozwój zaawansowanych aplikacji opartych na technologii Java. Jeśli jesteś pasjonatem programowania, posiadasz bogate doświadczenie w pracy z Javą oraz chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i jakie oczekiwania mamy wobec kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku Java
  • Znajomość zaawansowanych koncepcji i technologii Java EE oraz Spring Framework
  • Umiejętność pracy z bazami danych, w tym SQL i ORM (np. Hibernate)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (np. Git)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile/Scrum
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (jednostkowe, integracyjne)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o wysoką jakość kodu i przestrzeganie najlepszych praktyk programistycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i komunikację z zagranicznymi klientami

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji w języku Java
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania nowych funkcjonalności
  • Diagnoza i usuwanie błędów, optymalizacja wydajności aplikacji
  • Testowanie i wdrażanie aplikacji
  • Ciągłe doskonalenie i rozwój istniejących rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w widełkach od 8000 do 15000 PLN brutto miesięcznie (zależnie od doświadczenia i umiejętności)
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Udział w interesujących projektach z różnych branż
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia
  • Karty MultiSport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnety do siłowni)
  • Świeże owoce w biurze
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Java Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy