Senior Ruby on Rails Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Senior Ruby on Rails Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior Ruby on Rails Developer?

Senior Ruby on Rails Developer zarządza wymianą danych między użytkownikami i serwerem. Tworzy back-endowe rozwiązania wspierające działanie aplikacji i integruje je z istniejącymi modułami front-endu.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Senior Developer Ruby on Rails, który będzie odpowiedzialny za rozwój zaawansowanych aplikacji internetowych opartych na technologii Ruby on Rails. Jeśli jesteś pasjonatem programowania, uwielbiasz wyzwania związane z tworzeniem skalowalnych i funkcjonalnych rozwiązań IT oraz zawsze poszukujesz nowych możliwości rozwoju, to serdecznie zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i jakie mamy oczekiwania względem kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z Ruby on Rails
  • Znajomość języka Ruby oraz frameworka Ruby on Rails
  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL oraz NoSQL
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (GIT)
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność
  • Dokładność i dbałość o jakość kodu
  • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych aplikacji internetowych w technologii Ruby on Rails
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania i projektowania nowych funkcjonalności
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów w aplikacjach
  • Testowanie i optymalizacja wydajności aplikacji
  • Ciągłe wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 9000-15000 zł brutto miesięcznie, w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Kartę multisport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet do siłowni)
  • Owoce w biurze
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Ruby on Rails Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy