Web Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Web Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Web Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Web Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Web Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Web Developer?

Web Developer zajmuje się tworzeniem efektywnego, testowalnego kodu, budowaniem witryny internetowej od projektu po wykończenie, dba o design witryny.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy Web Developera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie nowoczesnych i responsywnych stron internetowych oraz aplikacji webowych. Szukamy osoby z pasją do programowania, która chętnie dzieli się swoimi pomysłami i potrafi efektywnie współpracować w zespole. Jeśli jesteś kreatywny, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron internetowych
  • Znajomość języków programowania webowego, takich jak HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętność pracy z frameworkami front-endowymi (np. React, Angular, Vue.js)
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (np. Git)
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią (CMS), np. WordPress
  • Umiejętność pracy z bazami danych (np. MySQL, MongoDB)
  • Dbałość o jakość kodu i zgodność z najlepszymi praktykami programistycznymi
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji w zespole
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie responsywnych stron internetowych oraz aplikacji webowych
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczania nowych funkcji i rozwiązań
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów, dbanie o wydajność i bezpieczeństwo aplikacji
  • Testowanie i wdrażanie aplikacji
  • Ciągłe doskonalenie i aktualizacja istniejących rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości od 6000 do 10000 PLN brutto miesięcznie, zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę lub możliwość współpracy na podstawie umowy B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Integracje i wyjścia firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Web Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy