Product Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Product Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Product Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Product Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Product Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Product Manager?

Product Manager jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz tworzenia dla nich strategii marketingowej mającej na celu zwiększenie sprzedaży.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Product Managera, pasjonata nowych technologii, który ma talent do tworzenia innowacyjnych produktów. Jako Product Manager będziesz odpowiedzialny za zarządzanie cyklem życia produktu, od koncepcji i planowania po wdrożenie i monitorowanie wyników. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną rozwijaniem nowych produktów, śledzeniem trendów rynkowych i zapewnianiem doskonałej jakości, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami
  • Umiejętność analizy rynku i potrzeb klientów
  • Znajomość technik zarządzania projektem (np. Scrum, Agile)
  • Dobra znajomość narzędzi analitycznych i zarządzania projektem
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem lub technologią)
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów
  • Dbałość o szczegóły i orientacja na klienta
  • Znajomość metodologii Lean Startup będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Zarządzanie cyklem życia produktu
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Tworzenie strategii produktowych i planów działania
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego
  • Monitorowanie wyników i analiza wskaźników sukcesu
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i usprawnień produktowych
  • Komunikacja z klientami i odbiorcami produktu
  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących produktu
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Współpraca z działami sprzedaży, marketingu i rozwoju produktu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000 - 12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Pakiet rekreacyjny
  • Opieka nad pracownikiem i wsparcie w realizacji celów zawodowych
  • Program bonusowy uzależniony od wyników
  • Integracyjne wyjazdy i spotkania firmowe
  • Dostęp do platformy edukacyjnej
  • Benefity sportowe (np. karta Multisport)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Product Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy