Senior IT Sales Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior IT Sales Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior IT Sales Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior IT Sales Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Senior IT Sales Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior IT Sales Specialist?

Senior IT Sales Specialist zajmuje się szukaniem nowych Klientów w branży IT, a także utrzymywaniem pozytywnych relacji z obecnymi. Prowadzi prezentacje i spotkania z Klientami.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Senior Specjalisty ds. Sprzedaży IT, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie klientami w branży technologicznej. Jeśli jesteś pasjonatem nowych technologii, świetnie się orientujesz w świecie IT i masz doświadczenie w sprzedaży, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług IT
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi
  • Dobra znajomość technologii informatycznych oraz trendów rynkowych
  • Umiejętność prezentacji i negocjacji handlowych
  • Proaktywne podejście do pracy i orientacja na cele
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z informatyką, zarządzaniem)
  • Otwartość na wyzwania i gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność planowania czasu
  • Znajomość narzędzi CRM
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podróży służbowych

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami
  • Tworzenie raportów i analiz sprzedażowych
  • Koordynacja działań związanych z realizacją projektów sprzedażowych
  • Wsparcie w opracowywaniu strategii sprzedażowych
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie zaufania klientów
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000-15000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Bonusy za osiągane wyniki sprzedażowe
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta multisport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w projektach innowacyjnych
  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior IT Sales Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy