Office Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Office Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Office Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Office Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Office Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Office Manager?

Osoba na stanowisku Office Managera jest odpowiedzialna za zarządzanie biurem — zarządza kalendarzem spotkań, organizuje pracę biura w najbardziej efektywny sposób, rozwiązuje problemy i zapewnia administracyjne wsparcie pracowników.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy osoby na stanowisko Office Manager, która będzie odpowiedzialna za sprawną organizację pracy biura oraz koordynację działań administracyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać codziennymi operacjami biurowymi, dbać o prawidłowy obieg dokumentów, organizować spotkania oraz wspierać zespół w codziennych zadaniach. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, komunikatywną i lubisz pracę w dynamicznym środowisku biurowym, ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Office Manager lub podobnym
  • Zorganizowanie oraz umiejętność skutecznego zarządzania czasem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Prawo jazdy kat. B (jeśli wymagane)

Zadania:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami biurowymi
  • Organizacja przestrzeni biurowej
  • Koordynacja i obsługa korespondencji
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji
  • Wsparcie w organizacji spotkań i konferencji
  • Zarządzanie zapasami biurowymi
  • Dbanie o sprawną komunikację wewnątrz firmy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i wyzwań administracyjnych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 5000 do 7000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kartę Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (karty rabatowe, vouchery na kulturę)
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i konferencjach
  • Program motywacyjny
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i inicjatyw
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Office Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy