Senior Account Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Account Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Account Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Account Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Senior Account Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior Account Manager?

Senior Account Manager ma za zadanie zarządzać portfelem najważniejszych Klientów w firmie, dba o relacje z już pozyskanymi kontrahentami, rozwija nowy biznes i aktywnie poszukuje nowych możliwości sprzedaży. Często zajmuje się również nadzorowaniem pracy zespołu account managerów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy doświadczonego Senior Account Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie kluczowymi klientami oraz rozwój relacji biznesowych. Jeśli jesteś osobą z pasją do budowania długotrwałych relacji z klientami oraz masz zdolności przywódcze, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu klientami biznesowymi
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu
  • Umiejętność analizy danych biznesowych i planowania strategii sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • Gotowość do podróży służbowych

Zadania:

  • Zarządzanie kluczowymi klientami oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedażowych
  • Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie transakcji
  • Monitorowanie wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie raportów
  • Koordynacja pracy zespołu ds. obsługi klienta
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Rozwój i realizacja działań mających na celu zwiększenie przychodów z obszaru zarządzanych klientów
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii retencji klientów
  • Wsparcie w tworzeniu ofert handlowych
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz prezentacji oferty firmy

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000-12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Premie za osiągane wyniki
  • Integracyjne wyjazdy i spotkania firmowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w zdobyciu dodatkowych kwalifikacji i certyfikatów
  • Benefity pozapłacowe, takie jak karta sportowa, vouchery na kulturę
  • Zapewniona kawa i przekąski w biurze
  • Atmosfera otwarta na nowe pomysły i inicjatywy
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Account Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy