HR Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko HR Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko HR Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko HR Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się HR Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi HR Manager?

Osoba na stanowisku HR Managera jest odpowiedzialna za politykę personalną firmy, rekrutacje, rozwój obecnych pracowników w organizacji, budowanie profili kompetencyjnych i wyznaczanie ścieżek kariery. HR Manager ma pod sobą zespół, zajmuje się też doradztwem dla managerów w kwestiach związanych z HR.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy osoby na stanowisko HR Managera, która będzie odpowiedzialna za strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi w naszej firmie. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze zarządzania personelem, który będzie współpracować z kierownictwem w opracowywaniu i wdrażaniu strategii personalnej. Jeśli jesteś osobą, która potrafi skutecznie zarządzać zespołem, rozwijać politykę personalną firmy oraz dbać o relacje między pracownikami a firmą, to ta oferta jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu personelem
  • Znajomość prawa pracy i regulacji dotyczących zatrudnienia
  • Umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych i selekcji kandydatów
  • Umiejętność opracowywania strategii personalnej i planów rozwoju pracowników
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub psychologią pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi i selekcją kandydatów
  • Opracowywanie i wdrażanie polityki personalnej firmy
  • Rozwój i wdrażanie programów szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników
  • Monitorowanie wskaźników HR i analiza danych personalnych
  • Reprezentowanie firmy w sprawach związanych z personelem
  • Zarządzanie budżetem działu HR

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000-12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Bonysy za osiągane cele HR
  • Karta Multisport
  • Przychodzenie do pracy na rowerze - program zachęcający do zdrowego stylu życia
  • Możliwość udziału w wyjazdach integracyjnych i eventach firmowych
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla HR Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy