Android Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Android Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Android Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Android Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Android Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Android Developer?

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy Android Developera, pasjonata technologii mobilnych, który lubi tworzyć funkcjonalne aplikacje na urządzenia przenośne. Jeśli jesteś zainteresowany nowinkami technologicznymi i chcesz rozwijać się w tym obszarze, serdecznie zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android
  • Umiejętność projektowania i tworzenia aplikacji przenośnych
  • Doświadczenie w publikacji aplikacji na platformie Android
  • Praktyczna znajomość pracy ze zdalnymi danymi za pomocą REST i JSON
  • Znajomość Android SDK
  • Dbałość o jakość tworzonych aplikacji
  • Rozumienie pełnego cyklu rozwoju aplikacji mobilnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Projektowanie zaawansowanych aplikacji na system Android
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczania i projektowania nowych funkcji
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów, dbałość o wydajność aplikacji
  • Przeprowadzanie testów aplikacji
  • Ciągłe wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 7000 - 12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Integracja zespołu i przyjazna atmosfera pracy
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet na siłownię)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. sesje coachingowe)
  • Możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych zespołu
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Android Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy