JavaScript Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko JavaScript Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko JavaScript Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko JavaScript Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się JavaScript Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi JavaScript Developer?

JavaScript Developer jest odpowiedzialny za projektowanie aplikacji i oprogramowania przy użyciu języka programowania JavaScript. Odpowiada za różne aspekty wdrażania aplikacji, a także współpracuje z zespołami UX i UI, by dostarczyć użytkownikom jak najlepsze doświadczenia.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy JavaScript Developera, który pasjonuje się programowaniem i technologią internetową. Idealny kandydat będzie zaangażowany w tworzenie funkcjonalnych projektów oraz otwarty na nowe trendy i rozwiązania technologiczne. Jeśli lubisz wyzwania i ciągle poszukujesz możliwości rozwoju, dołącz do naszego zespołu! Zapoznaj się poniżej z ofertą oraz oczekiwaniami na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z JavaScript
  • Znajomość narzędzi i technologii związanych z programowaniem w JavaScript
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywna komunikacja
  • Znajomość koncepcji programowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji
  • Analityczne myślenie
  • Chęć rozwoju zawodowego w programowaniu w języku JavaScript

Zadania:

  • Tworzenie zaawansowanych aplikacji w języku JavaScript
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu tworzenia i implementacji nowych funkcji
  • Diagnoza i usuwanie błędów w kodzie
  • Testowanie i optymalizacja aplikacji
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 7000 do 11000 zł brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Kartę Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Premie za osiągnięcia
  • Udział w konferencjach branżowych i szkoleniach
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla JavaScript Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy