Senior Software Engineer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Software Engineer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Software Engineer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Software Engineer i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Senior Software Engineer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior Software Engineer?

Senior Software Engineer to osoba, która potrafi tworzyć i implementować praktyczne rozwiązania w oprogramowaniu. W zależności od branży, w której pracują, mogą mieć różne specjalizacje, np. sieci, systemy operacyjne czy bazy danych. Senior Software Engineer rozwija oprogramowanie, bada potrzeby użytkowników, zajmuje się ciągłym udoskonalaniem istniejących rozwiązań oraz zarządza zespołem deweloperów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy do naszego zespołu doświadczonego Senior Software Engineera, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i rozwój zaawansowanych rozwiązań oprogramowania. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia nowych funkcji i rozwiązań technologicznych. Jeśli jesteś pasjonatem programowania, zawsze poszukujesz nowych wyzwań i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to czekamy na Ciebie! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako inżynier oprogramowania
  • Znajomość jednego lub więcej języków programowania (np. Java, Python, C++)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi członkami zespołu
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • Dbałość o wysoką jakość kodu i skalowalność rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych rozwiązań oprogramowania
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania nowych funkcji i usprawnień
  • Diagnoza i naprawa błędów w kodzie
  • Testowanie aplikacji oraz optymalizacja wydajności
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: od 8000 do 14000 zł brutto miesięcznie, w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach i możliwości rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet do siłowni)
  • Owoce w biurze
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Software Engineer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy