Senior PHP Developer job description

Sunteți în căutarea unui Senior PHP Developer? Profitați de template-ul nostru universal și economisiți timp!

Angajare pentru acest rol?

Recrutați o poziție de Senior PHP Developer ?

Începeți procesul de recrutare pentru poziția de PHP Developer Senior în compania dumneavoastră și vă întrebați cum ar trebui să arate anunțul? Suntem aici să vă ajutăm. Am pregătit pentru dumneavoastră un ghid rapid, care vă va ajuta să înțelegeți care sunt cerințele și responsabilitățile acestei poziții. Puteți utiliza cu încredere draftul nostru de anunț, fie în întregime, fie ca sursă de inspirație în procesul dumneavoastră de recrutare.

Ce face un Senior PHP Developer ?

Dezvoltă aplicații web, fiind responsabil de proiectarea, dezvoltarea și menținerea aplicațiilor care utilizează PHP ca limbaj de programare.

Angajare pentru Senior PHP Developer?

Căutăm un PHP developer senior, talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre de dezvoltare dinamică și inovatoare. Dacă ești o persoană proactivă, dornică să învețe dar și să-și împărtășească cunoștințele, atunci acesta ar putea fi jobul pentru tine! Verifică mai jos ce presupune jobul și care sunt beneficiile oferite.

Cerințe

  • Minim 5 ani experiență ca PHP Developer
  • Experiență dovedită în dezvoltarea de software în PHP
  • Cunoștințe în tehnologiile web cum ar fi HTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • Experiență în dezvoltarea de aplicații web interactive
  • Bune cunoștințe în bazele de date relaționale
  • Studii superioare în domeniul informaticii sau domenii conexe
  • Cunoștințe de limbă engleză (scris și vorbit)

Responsabilități

  • Proiectează, menține și extinde aplicațiile web
  • Crează cod clar și bine structurat
  • Rezolvă probleme, testează și întreține software-ul și bazele de date de bază pentru a asigura optimizarea
  • Acordă atenție calității codului
  • Crează documentație tehnică
  • Colaborează cu echipa

Beneficii

  • Acces la repoitoriu de cunoștințe și code review
  • Oportunitatea de dezvoltare și îmbunătățire a skill-urilor existente
  • Libertate în luarea deciziilor aferente proiectului
  • Continuitatea proiectelor / lucrul pe proiecte noi
  • Possibilitatea de a lucra cu diferite tehnologii
  • Cele mai moderne instrumente de lucru
  • Contact zilnic cu o echipă de specialiști în domeniu
Gata sa posteze oferta de munca pentru Senior PHP Developer?