C Developer job description

Sunteți în căutarea unui C Developer? Profitați de template-ul nostru universal și economisiți timp!

Angajare pentru acest rol?

Recrutați o poziție de C Developer ?

Începeți procesul de recrutare pentru poziția de C Developer în compania dumneavoastră și vă întrebați cum ar trebui să arate anunțul? Suntem aici să vă ajutăm. Am pregătit pentru dumneavoastră un ghid rapid, care vă va ajuta să înțelegeți care sunt cerințele și responsabilitățile acestei poziții. Puteți utiliza cu încredere draftul nostru de anunț, fie în întregime, fie ca sursă de inspirație în procesul dumneavoastră de recrutare.

Ce face un C Developer ?

Un C Developer este responsabil dezvoltarea și programarea modulelor C și a sistemelor embedded pentru limbaje de nivel înalt.

Angajare pentru C Developer?

Căutăm suport în persoana unui C developer pentru echipa noastră. Poți deveni parte a multora dintre proiectele noastre aducând un aport semnificativ datorită perspectivei noi cu care va veni. Căutăm persoane care sunt dispuse să își împărtășească feedback-ul și nu se tem să-și exprime opinia. Dacă ești, de asemenea, interesat de inovațiile tehnologice ne-am bucura să te alături echipei noastre. Verifică mai jos care sunt cerințele și responsabilitățile, și trimite-ne un CV.

Cerințe

  • Minim 2 ani experiență pe o poziție similară;
  • Experiență de lucru în C și C++;
  • Cunoștințe de programare în limbaje precum Python, NodeJS sau Java;
  • Abilitatea de a implementa software-ul pe diferite platforme;
  • Cunoștințe de lucru cu GIT și SVN;
  • Orientare către rezolvarea problemelor;
  • Studii superioare în informatică sau domenii conexe;
  • Cunoștințe de limbă engleză (scris și vorbit).

Responsabilități

  • Scrie codul eficient și replicabil;
  • Colaborează cu diferite departamente pentru a stabili acțiunile necesare;
  • Se ocupă de testarea codului, punând accent pe calitatea acestuia;
  • Este responsabil de optimizarea și actualizarea _________;
  • Redactează documentația tehnică aferentă proiectelor;
  • Rezolvă problemele apărute și identifică posibilele blocaje din proiect.

Beneficii

  • Proiecte interesante care susțin dezvoltarea și îmbunătățirea skill-urilor existente;
  • Posibilitatea de a colabora cu o echipă de specialiști;
  • Libertate în luarea deciziilor aferente proiectului;
  • Ocazia de a lucra cu cele mai moderne tool-uri;
  • Participarea la evenimente destinate integrării facile în cadrul echipei;
  • Beneficii extrasalariale adaptate nevoilor tale.
Gata sa posteze oferta de munca pentru C Developer?