Elektromonter

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Elektromonter? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Elektromonter?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Elektromonter i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Elektromonter. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Elektromonter?

Co robi Elektromonter? Elektromonter powinien umieć wykonywać różnorodne prace związane z montażem, naprawą i konserwacją instalacji elektrycznych. Pracując jako Elektromonter, będziesz odpowiedzialny za podłączanie i testowanie układów elektrycznych, diagnostykę usterek oraz montaż oświetlenia i urządzeń elektrycznych. Współpraca z innymi członkami zespołu oraz komunikacja w trakcie realizacji zadań to także ważna część pracy Elektromontera.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Elektromontera, pasjonata elektryki, który z zapałem podejmuje się różnorodnych zadań związanych z instalacjami elektrycznymi. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowymi wyzwaniami technicznymi i ciągle poszukujesz możliwości rozwoju zawodowego, to serdecznie zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektromonter
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • Praktyczna umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych
  • Zdolność do samodzielnego wykonywania zadań oraz pracy w zespole
  • Sumienność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B (jeśli wymagane)

Zadania:

  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Testowanie i uruchamianie układów elektrycznych
  • Diagnozowanie usterek i wykonywanie niezbędnych napraw
  • Montaż oświetlenia, gniazd elektrycznych i innych urządzeń
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i modernizacyjnych
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Komunikacja z klientami w zakresie realizowanych prac

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia brutto: 4500 PLN - 6000 PLN miesięcznie
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne narzędzia i sprzęt pracy
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • Premie za wyniki pracy
  • Płatny urlop i dni chorobowe
  • Możliwość awansu zawodowego w firmie
  • Zniżki dla pracowników na produkty lub usługi firmy
  • Organizowane wydarzenia integracyjne dla pracowników
  • Dostęp do programów pomocy dla pracowników
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Elektromonter?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy