Robotnik drogowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Robotnik drogowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Robotnik drogowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Robotnik drogowy i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Robotnik drogowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Robotnik drogowy?

Robotnik drogowy jest odpowiedzialny za utrzymanie dróg i chodników w dobrym stanie technicznym. Wykonuje prace konserwacyjne, naprawcze oraz remontowe, dbając o bezpieczeństwo użytkowników dróg. Jest również zaangażowany w prace związane z oznakowaniem i sygnalizacją drogową.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Robotnika drogowego, osoby zdyscyplinowanej i odpowiedzialnej, która ma doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawach infrastruktury drogowej. Oczekujemy, że kandydat będzie aktywnie uczestniczył w zadaniach związanych z utrzymaniem dróg oraz posiadał umiejętność pracy w zespole.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu i naprawach dróg
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy na drogach
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i maszyn drogowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach

Zadania:

  • Naprawa ubytków nawierzchni drogowych
  • Oznakowanie i sygnalizacja miejsc robót
  • Czyszczenie i konserwacja oznakowania drogowego
  • Wymiana i naprawa barier ochronnych
  • Obsługa maszyn drogowych (np. walce, kosiarki)
  • Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją zieleni przy drogach

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-5500 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udogodnienia w zakresie dojazdu do pracy (np. parking dla pracowników)
  • Pakiet szkoleń i kursów doszkalających
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych
  • Dodatkowe dni wolne (np. urodziny, dni wolne za staż pracy)
  • Świadczenia z zakresu opieki nad pracownikiem w sytuacjach awaryjnych (np. wsparcie psychologiczne)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość korzystania z karty Multisport
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Robotnik drogowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy