Pracownik budowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Pracownik budowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Pracownik budowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Pracownik Budowy i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Pracownik budowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Pracownik budowy?

Pracownik Budowy to osoba odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych prac związanych z budową, remontem i konserwacją obiektów budowlanych. Pracownik Budowy jest niezbędny do sprawnego prowadzenia projektów budowlanych, a jego obowiązki obejmują m.in. prace związane z przygotowaniem terenu budowy, montażem konstrukcji, układaniem materiałów budowlanych oraz współpracę z innymi członkami zespołu budowlanego.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Pracownika Budowy, entuzjastę branży budowlanej, który posiada doświadczenie w różnorodnych zadaniach związanych z budową oraz remontem. Jeśli jesteś osobą, która lubi praktyczne wyzwania i jest gotowa do pracy na placach budowy, dołącz do naszego zespołu i razem z nami twórz przestrzeń!

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na placach budowy
  • Znajomość materiałów budowlanych i narzędzi
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Fizyczna sprawność i wytrzymałość

Zadania:

  • Przygotowywanie terenu budowy
  • Montaż konstrukcji budowlanych
  • Wykonywanie prac wykończeniowych
  • Transportowanie i układanie materiałów budowlanych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 4500-6000 zł brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Premie świąteczne
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku
  • Pakiet socjalny
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Pracownik budowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy