Kierowca C + E

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Kierowca C + E? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Kierowca C + E?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Kierowca C + E i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Kierowca C + E. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Kierowca C + E?

Kierowca C + E zajmuje się prowadzeniem pojazdów ciężarowych, których masa całkowita przekracza 3,5 tony. Często odpowiedzialny jest również za załadunek i rozładunek towarów oraz dbanie o bezpieczeństwo transportu.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Kierowcy C + E, pasjonata jazdy ciężarówkami, który lubi wyzwania i posiada niezbędne uprawnienia. Jeśli jesteś gotowy do podróży po kraju i za granicą, posiadasz doświadczenie w transporcie ciężarowym oraz dbasz o bezpieczeństwo, dołącz do naszego zespołu. Dodaj tekst na końcu: Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Doświadczenie w transporcie ciężarowym
  • Umiejętność obsługi tachografu
  • Gotowość do pracy w systemie długodystansowym
  • Znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego zgodnie z planem tras
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdu i wykonywanie drobnych napraw
  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa podczas jazdy
  • Przestrzeganie przepisów drogowych i przepisów transportowych
  • Dbanie o powierzone mienie i towar

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-7000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premie za bezpieczną jazdę i osiągnięcia
  • Miła atmosfera pracy i wsparcie zespołu
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dodatkowe dni wolne od pracy w ramach premii
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta paliwowa
  • Możliwość korzystania z wygodnych i nowoczesnych pojazdów
  • Szkolenia i kursy doszkalające
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Kierowca C + E?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy