Operator wózka widłowego

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Operator wózka widłowego? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Operator wózka widłowego?

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Operatora wózka widłowego w naszej firmie i zastanawiasz się, jak napisać atrakcyjną ofertę pracy? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Przygotowaliśmy krótki opis tego stanowiska, abyś mógł lepiej zrozumieć, czym będzie się zajmować Operator wózka widłowego. Po przeczytaniu możesz odważnie skorzystać z naszego szablonu oferty pracy, który może posłużyć Ci jako inspiracja lub być użyty w całości.

Co robi Operator wózka widłowego?

Operator wózka widłowego ma za zadanie profesjonalną obsługę wózków widłowych, przemieszczanie materiałów oraz załadunek i rozładunek towarów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu operatora wózka widłowego z doświadczeniem w pracy na tym stanowisku. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w logistyce, posiadającą odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, to zachęcamy do aplikowania. Zapoznaj się poniżej z naszymi oczekiwaniami oraz tym, co oferujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Prawo jazdy kat. B na wózki widłowe
  • Dokładność i odpowiedzialność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa wózka widłowego zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa
  • Przemieszczanie materiałów i towarów na terenie magazynu lub hali produkcyjnej
  • Załadunek i rozładunek towarów z samochodów dostawczych
  • Zapewnienie ciągłości procesu logistycznego zgodnie z harmonogramem pracy
  • Wykonywanie prostych prac magazynowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: Zakres wynagrodzenia wynosi od 4500 PLN do 5500 PLN miesięcznie, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwoju zawodowego
  • Eligia do dodatkowych świadczeń socjalnych
  • Przyjazne środowisko pracy
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Operator wózka widłowego?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy