Pracownik rafinerii

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Pracownik rafinerii? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Pracownik rafinerii?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Pracownik rafinerii i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Pracownik rafinerii. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Pracownik rafinerii?

Pracownik rafinerii odpowiedzialny jest za obsługę i nadzór nad urządzeniami i instalacjami rafineryjnymi. Pracuje przy procesach destylacji, krakowania, reformingu oraz innych procesach chemicznych związanych z przetwarzaniem surowców na produkty naftowe.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Pracownika rafinerii, osoby z doświadczeniem w pracy na terenie rafinerii oraz znajomością procesów chemicznych. Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku przemysłowym i masz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole, dołącz do nas! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w rafinerii
  • Znajomość procesów chemicznych i technologii rafineryjnych
  • Umiejętność obsługi urządzeń i instalacji rafineryjnych
  • Zdolność do pracy w warunkach przemysłowych
  • Dobra organizacja pracy i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie techniczne lub pokrewne
  • Znajomość procedur bezpieczeństwa pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)

Zadania:

  • Nadzór nad pracą urządzeń i instalacji rafineryjnych
  • Wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji
  • Diagnoza i usuwanie awarii
  • Przeprowadzanie prób laboratoryjnych
  • Kontrola jakości produktów rafineryjnych
  • Praca z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z innymi działami w zakresie optymalizacji procesów
  • Przestrzeganie przepisów BHP i norm jakościowych
  • Raportowanie przebiegu procesów i awarii
  • Uczestnictwo w szkoleniach i doskonalenie umiejętności

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000 zł - 8000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych
  • Integracyjne wyjazdy firmowe
  • Benefity sportowe (karty sportowe)
  • Świadczenia socjalne
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Pracownik rafinerii?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy