Brukarz

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Brukarz? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Brukarz?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Brukarz i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Brukarz. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Brukarz?

Brukarz zajmuje się układaniem kostki brukowej, kamieni, płyt chodnikowych i innych materiałów brukarskich, tworząc estetyczne i trwałe nawierzchnie na zewnątrz i wewnątrz budynków. Praca wymaga precyzji, umiejętności manualnych oraz wiedzy na temat różnych technik układania.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Brukarza, pasjonata pracującego z materiałami brukarskimi, który dba o estetykę i jakość wykonywanej pracy. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie rzetelność i dokładność, zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w układaniu kostki brukowej
  • Znajomość różnych technik brukarskich
  • Umiejętność obsługi narzędzi brukarskich
  • Dokładność i precyzja w pracy
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Umiejętność czytania projektów brukarskich
  • Zdolność pracy w warunkach zewnętrznych
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

Zadania:

  • Układanie kostki brukowej zgodnie z projektem
  • Przygotowanie podłoża i warstw nośnych
  • Ustawianie krawężników i obrzeży
  • Wykonywanie obróbek i cięć materiałów
  • Prace związane z układaniem płyt chodnikowych i kostki granitowej
  • Wykańczanie powierzchni brukowanej
  • Wykonywanie napraw i konserwacji nawierzchni brukowych
  • Dbanie o porządek na placu budowy

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 4500-5500 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość zdobycia certyfikatów i kursów związanych z branżą
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Uczestnictwo w programie motywacyjnym
  • Pakiet socjalny (karta sportowa, karta multisport)
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Brukarz?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy