Tapicer meblowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Tapicer meblowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Tapicer meblowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Tapicer Meblowy i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Tapicer Meblowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Tapicer meblowy?

Tapicer Meblowy zajmuje się renowacją i naprawą mebli tapicerowanych, wymianą tkanin, wypełnień oraz konserwacją mebli.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Tapicera Meblowego, pasjonata rękodzieła, który ma zdolności manualne i kreatywność. Jeśli lubisz pracę z różnorodnymi materiałami i masz oko do detali, to zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tapicerstwie meblowym
  • Znajomość różnych technik tapicerskich
  • Umiejętność obsługi narzędzi tapicerskich
  • Skupienie na jakości wykonywanej pracy
  • Kreatywność i zdolności manualne
  • Zdolność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleconych zadań
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie tapicerstwa (mile widziane)
  • Umiejętność komunikacji
  • Znajomość materiałów tapicerskich i technologii ich stosowania

Zadania:

  • Tapicerowanie mebli zgodnie z wymaganiami klienta
  • Wybór odpowiednich materiałów tapicerskich
  • Wymiana tkanin, wypełnień i elementów mebli
  • Prace renowacyjne i konserwacyjne mebli tapicerowanych
  • Dbanie o porządek i stan narzędzi tapicerskich
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Wykonywanie zleconych napraw i renowacji z uwzględnieniem standardów jakościowych
  • Zapewnienie zadowolenia klienta z wykonanej usługi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją zleceń

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-6000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży tapicerskiej
  • Wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rabaty dla pracowników na zakup mebli
  • Wyjazdy integracyjne dla pracowników
  • Dostęp do programów wsparcia pracowniczego
  • Płatny urlop
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Tapicer meblowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy