Robotnik przemysłowy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Robotnik przemysłowy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Robotnik przemysłowy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Robotnika przemysłowego i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Robotnik przemysłowy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Robotnik przemysłowy?

Robotnik przemysłowy zajmuje się różnymi zadaniami związanymi z procesami produkcyjnymi. Może to obejmować obsługę maszyn, montaż produktów, pakowanie towarów oraz wykonywanie kontroli jakości. Jest niezbędny do zapewnienia płynności działania zakładów produkcyjnych i osiągania celów produkcyjnych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Robotnika przemysłowego, kogoś, kto jest sumienny i niezawodny, z silną etyką pracy. Jeśli lubisz praktyczną pracę i chcesz przyczynić się do procesu produkcyjnego, serdecznie zapraszamy Cię do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przemysłowej
  • Zdolność do wykonywania zadań zgodnie z instrukcjami i sprawnego działania
  • Wytrzymałość fizyczna i umiejętność wykonywania powtarzalnych czynności
  • Znajomość podstawowych narzędzi i maszyn przemysłowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność i gotowość do nauki

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Montaż komponentów i wyrobów gotowych
  • Pakowanie i etykietowanie produktów
  • Kontrola jakości wyrobów
  • Wykonywanie prostych napraw i konserwacji maszyn
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Raportowanie wykonywanych zadań
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia zgodne ze stanowiskiem
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Zniżki na produkty firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
  • Karty sportowe lub dofinansowanie do kultury fizycznej
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Robotnik przemysłowy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy