Instalator paneli fotowoltaicznych

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Instalator paneli fotowoltaicznych? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Instalator paneli fotowoltaicznych?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Instalator paneli fotowoltaicznych i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Instalator paneli fotowoltaicznych. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Instalator paneli fotowoltaicznych?

Instalator paneli fotowoltaicznych jest odpowiedzialny za montaż paneli słonecznych na dachach domów lub budynków komercyjnych, zapewniając odpowiednie ich ułożenie, podłączenie i integrację z siecią elektryczną.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Instalatora paneli fotowoltaicznych, entuzjastę energii odnawialnej, który lubi pracę na świeżym powietrzu. Jeśli interesuje Cię wkład w przyszłość zrównoważonej energetyki i masz zmysł techniczny, serdecznie zapraszamy do naszego zespołu. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w instalacji paneli fotowoltaicznych
  • Znajomość systemów elektrycznych i podstaw montażu
  • Umiejętność pracy na wysokościach
  • Wyraźne umiejętności rozwiązywania problemów
  • Uwaga na szczegóły i precyzja w pracy
  • Wygodne pracowanie na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolności zespołowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów i standardów dotyczących energii słonecznej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i specyfikacji

Zadania:

  • Montaż paneli fotowoltaicznych na dachach
  • Zapewnienie prawidłowego ułożenia i połączenia paneli
  • Podłączenie paneli do systemów elektrycznych
  • Testowanie i rozwiązywanie problemów z zainstalowanymi systemami
  • Przestrzeganie standardów i protokołów bezpieczeństwa
  • Świadczenie pomocy i wsparcia na miejscu instalacji
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z instalacją
  • Udział w szkoleniach i rozwoju zawodowym

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 6000-8000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży fotowoltaicznej
  • Szkolenia z zakresu instalacji paneli słonecznych
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki dla pracowników na produkty fotowoltaiczne
  • Organizowane wydarzenia integracyjne dla pracowników
  • Dostęp do programów pomocy dla pracowników
  • Płatny urlop i dni świąteczne
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Instalator paneli fotowoltaicznych?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy