Maszynista

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Maszynista? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Maszynista?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Maszynisty i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Maszynista. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Maszynista?

Maszynista jest odpowiedzialny za obsługę i prowadzenie różnego rodzaju maszyn, często w zakładach przemysłowych, na budowach, czy w transporcie. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpiecznej i efektywnej pracy maszyny.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Maszynisty, osoby, która ma doświadczenie w obsłudze maszyn oraz potrafi szybko reagować na zmienne warunki pracy. Jeśli jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną i masz chęć rozwijać się w branży, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju maszyn
  • Znajomość zasad bezpiecznej pracy na stanowisku maszynisty
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i reakcji na zmienne sytuacje
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność i zdolność pracy w zespole
  • Zdolność pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność wykonywania prostych napraw i konserwacji maszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn zgodnie z instrukcjami i normami bezpieczeństwa
  • Monitorowanie pracy maszyn i reagowanie na wszelkie awarie lub nieprawidłowości
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatacją maszyn
  • Wykonywanie prostych napraw i konserwacji maszyn
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 8000-10000 zł brutto
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Materiały szkoleniowe do samokształcenia
  • Miła atmosfera pracy w zespole
  • Mozliwość korzystania z programu benefitów pracowniczych
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Maszynista?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy