Operator koparki

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Operator koparki? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Operator koparki?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Operatora koparki i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Operator koparki. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Operator koparki?

Operator koparki to specjalista odpowiedzialny za obsługę koparek, wykonywanie prac ziemnych oraz wykopów w różnego rodzaju budowach i inwestycjach. Jego głównym zadaniem jest precyzyjne wykonywanie prac ziemnych zgodnie z planami budowy, zapewniając bezpieczeństwo na placu budowy i dbając o sprawną obsługę maszyn.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy Operatora koparki, pasjonata pracy z ciężkim sprzętem, który posiada doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych prac ziemnych. Osoba na tym stanowisku powinna być gotowa do pracy w różnych warunkach atmosferycznych oraz być zawsze skoncentrowana na zapewnieniu bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac. Dodaj tekst na końcu: Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze koparek
  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi maszyn budowlanych
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy na placu budowy
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń mechanicznych
  • Prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)

Zadania:

  • Obsługa koparek podczas prac ziemnych i wykopów
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy oraz przepisów dotyczących obsługi maszyn
  • Wykonywanie prac zgodnie z planami budowy i wskazówkami przełożonych
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego i czystości maszyn
  • Współpraca z innymi pracownikami na placu budowy
  • Raportowanie przełożonym wszelkich awarii i usterek maszyn
  • Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy z nowoczesnym sprzętem
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość premiowania za dobre wyniki
  • Płatny urlop
  • Możliwość awansu w ramach firmy
  • Zniżki dla pracowników na produkty lub usługi firmy
  • Imprezy integracyjne sponsorowane przez firmę
  • Dostęp do programów wsparcia dla pracowników
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Operator koparki?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy