Murarz

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Murarz? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Murarz?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Murarz i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci, czym zajmuje się Murarz. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Murarz?

Murarz zajmuje się wykonywaniem prac związanych z murowaniem, tynkowaniem oraz układaniem różnych rodzajów materiałów budowlanych, takich jak cegły, bloczki betonowe czy kamień.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Murarza, osoby z doświadczeniem w budowlance, która ma umiejętności murarskie oraz potrafi pracować z różnymi materiałami budowlanymi. Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy w budowlance i szukasz nowych wyzwań, dołącz do naszego zespołu! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Murarz
  • Znajomość różnych technik murowania i tynkowania
  • Umiejętność pracy z różnymi materiałami budowlanymi
  • Precyzja i dokładność w wykonywaniu prac
  • Samodzielność w pracy oraz umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Murowanie ścian
  • Tynkowanie powierzchni
  • Układanie cegieł, bloczków betonowych i kamienia
  • Wykonywanie innych prac budowlanych związanych z murarstwem
  • Dbanie o porządek na placu budowy

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: od 4500 do 5500 PLN brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Zorganizowane szkolenia i kursy zawodowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Murarz?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy