Mechanik lotniczy

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Mechanik lotniczy? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Mechanik lotniczy?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Mechanik Lotniczy i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Mechanik Lotniczy. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Mechanik lotniczy?

Mechanik Lotniczy zajmuje się przeglądem, konserwacją, naprawą i montażem komponentów lotniczych. Ich zadania obejmują również diagnozowanie usterek, wykonywanie testów i zapewnienie bezpieczeństwa statków powietrznych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Krótki opis roli Mechanika Lotniczego: Do swojego zespołu poszukujemy Mechanika Lotniczego, pasjonata lotnictwa, który ma doświadczenie w obszarze konserwacji i naprawy statków powietrznych. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną techniką, posiadasz odpowiednie kwalifikacje oraz chcesz rozwijać się w branży lotniczej, zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Mechanik Lotniczy
  • Znajomość przepisów i standardów bezpieczeństwa lotniczego
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie lotnictwa lub pokrewnej
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do problemów technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • Przegląd, konserwacja i naprawa komponentów lotniczych
  • Diagnozowanie usterek i wykonywanie niezbędnych napraw
  • Montaż i demontaż podzespołów statków powietrznych
  • Wykonywanie testów i ocena stanu technicznego maszyn
  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu technicznego

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000 PLN - 8000 PLN brutto miesięcznie
  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Mozliwosc rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Możliwość korzystania z benefitów firmowych
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Program motywacyjny i premiowy
  • Możliwość udziału w projektach branżowych
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi pracy
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Mechanik lotniczy?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy