Spawacz

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Spawacz? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Spawacz?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Spawacz i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Spawacz. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Spawacz?

Spawacz to specjalista w dziedzinie łączenia metali za pomocą różnych technik spawalniczych. Jego głównym zadaniem jest wykonywanie precyzyjnych spawów, zgrzewanie, a także naprawa i renowacja konstrukcji metalowych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Spawacza, pasjonata metalurgii, który ma doświadczenie w różnych technikach spawania. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowymi wyzwaniami zawodowymi i ciągle dążysz do doskonalenia swoich umiejętności, to czekamy na Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego jako Spawacz
  • Znajomość różnych technik spawania (TIG, MIG, MAG)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Precyzja i skrupulatność w wykonywaniu spawów
  • Samodzielność w pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi narzędzi spawalniczych

Zadania:

  • Wykonywanie spawów metodą TIG, MIG, MAG
  • Naprawa i renowacja konstrukcji metalowych
  • Zgrzewanie elementów metalowych
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo pracy na stanowisku

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 4500-6000 PLN brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dodatkowe szkolenia z zakresu spawania
  • Pakiet narzędzi spawalniczych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Integracyjne wyjazdy i imprezy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Spawacz?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy