Kafelkarz

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Kafelkarz? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Kafelkarz?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Kafelkarz i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Kafelkarz. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Kafelkarz?

Kafelkarz zajmuje się układaniem płytek ceramicznych, glazury oraz terakoty w pomieszczeniach, zarówno na ścianach, jak i na podłogach.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Kafelkarza, pasjonata prac remontowych, który doskonale radzi sobie z układaniem płytek ceramicznych. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie precyzję, estetykę oraz dokładność w wykonywanej pracy, dołącz do nas. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w układaniu płytek ceramicznych
  • Znajomość technik kafelkarskich
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dokładność i precyzja w pracy
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne

Zadania:

  • Układanie płytek ceramicznych na ścianach i podłogach
  • Przygotowywanie podłoży do układania płytek
  • Wykonywanie cięć i kształtowanie płytek
  • Montaż elementów wykończeniowych
  • Zapewnienie estetycznego wykończenia prac
  • Przestrzeganie zasad BHP

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-5500 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity dodatkowe: karta sportowa, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Kafelkarz?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy