Magazynier

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Magazynier? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Magazynier?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Magazynier i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Magazynier. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Magazynier?

Magazynier zajmuje się organizacją, kontrolą i utrzymaniem porządku w magazynie. Przyjmuje, składowuje oraz wydaje towary zgodnie z obowiązującymi procedurami. Ponadto dba o prawidłowe oznakowanie i identyfikację towarów.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Magazyniera, osoby odpowiedzialnej i rzetelnej, która lubi pracę zespołową oraz jest skrupulatna w wykonywaniu powierzonych zadań. Jeśli jesteś zorganizowaną osobą, potrafisz pracować w dynamicznym środowisku oraz masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, czekamy na Ciebie!

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera
  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (np. wózek widłowy)
  • Znajomość podstawowych procedur magazynowych
  • Dokładność i skrupulatność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Oznaczanie i identyfikacja produktów zgodnie z procedurami firmy
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 4500-5500 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy
  • Integracyjne wyjścia i wydarzenia firmowe
  • Dodatkowe dni wolne za osiągnięcia lub za staż pracy
  • Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie grupowe od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych
  • Karta Multisport
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Magazynier?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy