Elektryk wysokich napięć

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Elektryk wysokich napięć? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Elektryk wysokich napięć?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Elektryk wysokich napięć i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Elektryk wysokich napięć. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Elektryk wysokich napięć?

Elektryk wysokich napięć zajmuje się montażem, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych o wysokim napięciu. Jego obowiązkiem jest także diagnostyka awarii, wykonywanie pomiarów oraz stosowanie procedur bezpieczeństwa podczas pracy z elektrycznością.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Elektryka wysokich napięć, osoby z doświadczeniem w obszarze instalacji elektrycznych o wysokim napięciu, pełnej pasji do wykonywanej pracy i nieustannie poszukującej nowych wyzwań. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną branżą elektryczną i masz umiejętności potrzebne do pracy z instalacjami o wysokim napięciu, zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk wysokich napięć
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy awarii w instalacjach wysokiego napięcia
  • Znajomość obowiązujących przepisów i norm związanych z elektryką
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B (jeśli wymagane)

Zadania:

  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych o wysokim napięciu
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach
  • Pomiar i kontrola parametrów elektrycznych
  • Stosowanie procedur bezpieczeństwa podczas pracy z elektrycznością
  • Wykonywanie pomiarów i sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000 PLN - 8000 PLN brutto miesięcznie
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne narzędzia i sprzęt pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Premie za wyniki pracy
  • Płatny urlop
  • Mile widziane inicjatywy prozdrowotne w firmie
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Integracyjne wyjścia dla pracowników
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Elektryk wysokich napięć?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy