Mechanik samochodów ciężarowych

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Mechanik Samochodów Ciężarowych i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Mechanik Samochodów Ciężarowych. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Mechanik samochodów ciężarowych?

Mechanik Samochodów Ciężarowych zajmuje się naprawą i konserwacją pojazdów użytkowych, takich jak ciężarówki, autobusy czy furgony. Wykonuje przeglądy techniczne, diagnozuje usterki oraz naprawia mechaniczne i elektryczne elementy samochodów ciężarowych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Mechanika Samochodów Ciężarowych, który posiada szeroką wiedzę w zakresie napraw pojazdów użytkowych. Szukamy osoby, która potrafi szybko i sprawnie diagnozować usterki oraz dokonywać skutecznych napraw. Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji, a naprawa ciężarówek to dla Ciebie nie tylko praca, ale także hobby, to czekamy na Ciebie! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Mechanik Samochodów Ciężarowych
  • Znajomość mechaniki pojazdowej
  • Umiejętność diagnozowania usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Praktyczne doświadczenie w naprawach ciężarówek
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B (mile widziane)
  • Znajomość obsługi specjalistycznego sprzętu warsztatowego
  • Zdolność pracy w zespole

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów ciężarowych
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych
  • Regulacja i wymiana podzespołów mechanicznych i elektronicznych
  • Ustalanie przyczyn awarii i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
  • Obsługa i konserwacja narzędzi i urządzeń warsztatowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: od 4500 zł do 5500 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Materiały szkoleniowe
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet socjalny (karta sportowa, vouchery na posiłki)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Mechanik samochodów ciężarowych?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy