Geodeta

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Geodeta? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Geodeta?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Geodeta i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Geodeta. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Geodeta?

Geodeta zajmuje się m.in. wykonywaniem pomiarów terenowych, sporządzaniem map, planów sytuacyjnych oraz inwentaryzacyjnych. Jest odpowiedzialny za ustalanie granic nieruchomości oraz przeprowadzanie analiz geoprzestrzennych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Geodety, osoby z pasją do pracy terenowej i umiejętnością interpretacji danych geoprzestrzennych. Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwijaniem się w tej dziedzinie i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z geodezją
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Geodety
  • Znajomość programów geodezyjnych (np. AutoCAD, GeoMedia)
  • Zdolność analitycznego myślenia i interpretacji danych geoprzestrzennych
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu pomiarów terenowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (np. teodolity, GPS)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów dotyczących geodezji i kartografii
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów terenowych i inwentaryzacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
  • Sporządzanie map oraz planów sytuacyjnych
  • Analiza danych geoprzestrzennych
  • Ustalanie granic nieruchomości
  • Konsultacje z klientami w zakresie usług geodezyjnych
  • Praca z oprogramowaniem geodezyjnym i kartograficznym
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji projektów
  • Prowadzenie dokumentacji pomiarowej
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach dotyczących geodezji
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z pomiarami terenowymi
  • Udział w szkoleniach i doskonalenie umiejętności zawodowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000-7000 PLN brutto/miesiąc
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Mile widziane szkolenia i kursy doszkalające
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w interesujących projektach geodezyjnych
  • Benefity pozapłacowe (np. karta sportowa, karta Multisport)
  • Integracyjne wyjazdy i spotkania firmowe
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej w określonych sytuacjach
  • Zniżki na usługi firmy dla pracowników
  • Możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i awansie w firmie
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Geodeta?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy